Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Juta Jutadach 160 g Master bez AP

Juta Jutadach 160 g Master bez AP
Pojistná podstřešní membrána
Cena (m2) do 11 000 Kč Cena (m2) nad 11 000 Kč Množství
39,91 Kč s DPH 32,98 Kč bez DPH 38,27 Kč s DPH 31,63 Kč bez DPH
m2

Popis produktu:
Jutadach Master je vysoce difúzní pojistná podstřešní membrána sloužící k ochraně podkrovních prostor a tepelných izolací. Materiál je čtyřvrstvý kontaktní určený na bedněné i nebedněné šikmé střešní konstrukce. Materiál vyniká svojí vysokou pevností. Jutadach Master je zdravotně nezávadný a plně recyklovatelný.
Minimální možný sklon střechy je 15°

Montáž: 

  • JUTADACH MASTER se pokládá na pevný, rovný, čistý a suchý podklad. Pokládá se horizontálně nebo vertikálně přímo na krokve nebo na difúzní bednění tak, aby nevznikly žádné faldy nebo sklady. Potisk směřuje ke střešní krytině. Montáž začíná u okapu a postupně se pokládají další pásy směrem k hřebeni.
  • Přesah pásů horizontální i vertikální je min. 10 cm. Překrytí doporučujeme spojit oboustranně lepící páskou Jutadach SP 38. Lepící pásky na bázi PVC se nesmí používat. Pokud je to možné, minimalizujte počet délkových napojení pásů membrány použitím celých rolí.
  • Ke konstrukci se připevňuje sponkami mechanické sešívačky nebo nekorodujícími hřeby s plochou hlavou, a to vždy pouze v místě přesahu. Vzdálenost mezi krokvemi u nebedněné střechy může být větší než 1,2 m.
  • Membrána se k nosné konstrukci zajistí kontralatěmi o tloušťce min. 40 mm. Prostor mezi membránou a střešními latěmi umožňuje odtok vody po membráně a odvětrání vlhkosti z konstrukce. Laťování pro střešní krytinu se připevní ke kontralatím.
  • Způsob chemické impregnace dřevěných konstrukcí NAD i POD membránou musí být proveden tak, aby nemohlo dojít k chemickému poškození membrány. Montáž lze provést až po úplném zaschnutí nátěru.
  • Pozor na vypracování detailů. Je nutné odstranit veškeré překážky, které by bránily odtoku vody po membráně.
  • Zakrytí membrány střešní krytinou doporučujeme provést co nejdříve.
  • Další montážní dispozice jsou uvedeny v Aplikačním manuálu JUTA a.s.

Doporučený a bezpečný postup práce s materiálem Jutadach 160 Master naleznete v technickém  listě v záložce Dokumentace.

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: 0 - 3 dnů (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu