Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DuPont Tyvek dvoustranná páska 50 mm

DuPont Tyvek dvoustranná páska 50 mm
Oboustranná akrylová páska je ideální pro utěsnění překrývajících se ploch a připevnění fólií Tyvek®
Cena (m) do 11 000 Kč Cena (m) nad 11 000 Kč Množství
18,19 Kč s DPH 15,03 Kč bez DPH 17,65 Kč s DPH 14,59 Kč bez DPH
m

Popis produktu: DuPontTM Tyvek® Dvoustranná Páska je vyrobena z modifikovaného akrylového lepidla na bázi vodní disperze bez rozpouštědel. Vyznačuje se dobrou přilnavostí k membránám Tyvek® a mnoha dalším materiálům jako netkané textilie, jemná vlákna, dřevo či kov. DuPontTM Tyvek® Dvoustranná Páska vykazuje výjimečné vlastnosti ve vysoce vlhkostních podmínkách a je vhodná pro použití v rámci širocké škály teplot. Tento produkt je dále použitelný pro těsnění membránových přehybů, ale také pro utěsnění membrán ke spojům se střechou, stěnou nebo podlahou či pro vylepšení v okolí potrubí a vedení. Páska může být společně s vhodnou záplatou použita také na opravu poškozených membrán. DuPontTM Tyvek® Dvoustranná Páska je charakteristická vysokou, okamžitou přilnavostí a výbornou odolností vůči stárnutí, teplotním, výkyvům, vlhkosti a většině běžně používaných chemikálií.

Vlastnosti:  Uživatelé by měli zkontrolovat, zda je DuPont TM Tyvek® Dvoustranná Páska vhodná pro daný materiál a dané užití. Doporučuje se aplikovat tento produkt na suchý a čistý povrch (žádný prach, mastnota, rozpouštědla apod.). DuPontTM Tyvek® Dvoustranná Páska by měla být z role odříznuta ostrým ručním nožem nebo nějakou bezpečnou pomůckou (nůžky nejsou vhodné). Jakékoliv zbytky lepidla na ostří nože mohou být účinně odstraněny bílým rozpouštědlem (dávajte při tom pozor).

Skladování: Role materiálu by měly být uchovány ve svém původním balení, horizontálně, a to v suchém a čistém prostředí. Teplota v mistě úschovy by měla být v rozmezí od +10 °C do +30 °C, bez přímého vystavení slunečnímu záření.

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: 0 - 3 dnů (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu