Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DuPont Tyvek UV facade - páska

DuPont Tyvek UV facade - páska
Černá jednostranná akrylová páska s vysokou odolností proti UV záření
Cena (m) do 11 000 Kč Cena (m) nad 11 000 Kč Množství
28,75 Kč s DPH 23,76 Kč bez DPH 27,88 Kč s DPH 23,04 Kč bez DPH
m

Popis produktu: Černá jednostranná akrylová páska s vysokou odolností proti UV záření a výbornými těsnícími vlastnostmi, vytvořená pro těsnění překryvů materiálu Tyvek UV Facade, penetrací a spár. Dokonalá dlouhotrvající funkčnost v exteriéru.

Vlastnosti: Produkt je vytvořen pro obor stavebnictví. DuPont TM Tyvek® UV Facade je charakteristická vysokou, okamžitou přilnavostí k materiálu DuPont TM Tyvek®, UV Fasáda či k rozsáhlé škále plastických materiálů (např. netkané textilie, jemná vlákna apod.). Uživatelé musí zkontrolovat, zda je DuPont TM Tyvek® UV Facade páska vhodná pro daný materiál (např. s ohledem na přilnavost, chemickou snášenlivost, barvení apod....). Páska vykazuje výbornou odolnost vůči stárnutí, vodě, vlhkosti, přirodnímu koloběhu či chemikáliím.

Skladování: Uchovávejte role materiálu v jejich původním balení, vertikálně, a to v suchém a čistém prostředí. Teplota v místě úschovy by měla být v rozmezí od +10 °C do +30 °C.

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: 0 - 3 dnů (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu

Soubory ke stažení: