Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DuPont Tyvek Butyl tape butylová páska 50 mm

DuPont Tyvek Butyl tape butylová páska 50 mm
  • Barva: Černá
  • Teplotní odolnost: -30 - +90 °C
  • Dodací jednotka: ks
Zvolit variantu
Balení (m) Cena (ks) do 11 000 Kč Cena (ks) nad 11 000 Kč Množství
30 925,65 Kč s DPH 765,00 Kč bez DPH 857,59 Kč s DPH 708,75 Kč bez DPH ks

Popis produktu: Dvoustranný butylový tmel (syntetická pryž) prokládaný papírem, pro použití se všemi membránami DuPontTM Tyvek®. Vhodný pro utěsnění hřebů pod latěmi, utěsněni poklopů, obvodů, komínů a podpěr, či lepení střešních membrán k okapům. Obzvláště vhodný pro lepení membrán Tyvek® k zdivu, cihlám, dřevu, kovu a většině umělých hmot.

Vlastnosti: Produkt je vytvořen pro obor stavebnictví. DuPont - Tyvek® Butyl Páska je charakteristická vysokou, okamžitou přilnavostí (ihned se přilepi na podklad). Butyl je syntetická pryž, a proto nemůže být použit pro spoje, které jsou neustále vystaveny mechanickému pnutí. Uživatelé musí zkontrolovat, zda je tmel vhodný pro daný materiál (např. s ohledem na přilnavost, chemickou snášenlivost, barvení apod…). Páska vykazuje výbornou odolnost vůčí stárnutí, vodě, vlhkosti, přírodnímu koloběhu. Doporučuje se aplikovat tento produkt při teplotě od +5 °C do +40 °C, na suchý a čistý povrch (žádný prach, mastnota, rozpouštědla apod.).

Skladování: uchovávejte role materiálu v jejich původním balení, horizontálně, a to v suchém a čistém prostředí. l Teplota v místě úschovy by měla být pod +30 °C.

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: 0 - 3 dnů (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu

Soubory ke stažení: