Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DuPont Tyvek akrylátová páska š. 75 mm

DuPont Tyvek akrylátová páska š. 75 mm
Vhodná jako těsnění pro spojování membrán, pro opravy vysocedifúzních membrán Tyvek
Cena (m) do 11 000 Kč Cena (m) nad 11 000 Kč Množství
21,80 Kč s DPH 18,02 Kč bez DPH 21,14 Kč s DPH 17,47 Kč bez DPH
m

Popis produktu: Jednostranná akrylová modifikovaná lepicí páska Tyvek® (HD-PE) . Akrylová páska Tyvek® je vhodná jako těsnění pro spojování membrán, pro opravy vysocedifúzních membrán Tyvek®. 

Vlastnosti: 

  • Výrobek je určen pro stavební průmysl. Akrylová páska Tyvek® má vysokou okamžitou lepicí schopnost a vynikající přilnavost na materiály Tyvek ® a na širokou škálu jiných plastových materiálů (tj. netkaných materiálů, folií, …).
  • Uživatelé musejí ověřit, zda je akrylová páska Tyvek ® vhodná pro zamýšlené použití (přilnavost, chemická kompatibilita, tvorba skvrn…).
  • Odolnost proti stárnutí, vodě, vlhku, cyklickým změnám prostředí a působení chemických látek je vynikající.
  • Doporučená teplota pro aplikaci je > 0°C. Aplikace by měla být prováděna na suchý a čistý povrch (zbavený prachu, mastnoty, rozpouštědel…).

Skladování: Skladujte role v originálním obalu na rovné podložce na čistém a suchém místě. Teplota pro skladování mezi +10°C a +30°C. 

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: 0 - 3 dnů (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu

Soubory ke stažení: