Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Řez izolace - na míru

Řez izolace - na míru
  • Dodací jednotka: ks
Zvolit variantu
Nezávazná poptávka Nabídku na míru Vám zpracujeme na základě poptávky
Rozměr (mm) Cena (ks) Množství
368x436x20 66,55 Kč s DPH 55,00 Kč bez DPH ks

Popis produktu: Speciální řezy a polepy izolace (případně i plechy) přesně podle požadavků zákazníka. Dodáváme desky například s kompletním polepem AL fólií, různě kosené desky nebo desky s ozubem. Výsledným tvarem nemusí být deska, ale i různé další tvary (kvádry, jehlany, válce atd.) Pro prototypovou výrobu používáme Isover Orstech 65 a Isover Orstech 90. V případě speciálních požadavků na izolace, můžeme zajistit i to.

Většina těchto výrobků nachází uplatnění ve stavebnictví, strojírenství a ve firmách, které se nechtějí zdržovat a řešit, kam s odpadem a co s prachem při vlastní úpravě izolace, kterou používají ve svých výrobcích.

Orientační dostupnost: Na dotaz (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu.

Doprava izolačních pouzder na potrubí a řezů izolací pro Českou republiku

 Počet balení  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

 

Dopravné většího množství a palet naceníme individuálně

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)