Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Juta Jutadach 150 g

Juta Jutadach 150 g
Pojistná podstřešní membrána
Varianta Cena (m2) do 11 000 Kč Cena (m2) nad 11 000 Kč Množství
Bez AP 31,73 Kč s DPH 26,22 Kč bez DPH 30,43 Kč s DPH 25,15 Kč bez DPH
m2
S 2 AP 41,21 Kč s DPH 34,06 Kč bez DPH 39,53 Kč s DPH 32,67 Kč bez DPH
m2

Popis produktu:
Vysoce difúzní pojistná podstřešní membrána Jutadach 150 g sloužící k ochraně podkrovních prostor a tepelných izolací. Materiál je třívrstvý kontaktní určený na bedněné i nebedněné šikmé střešní konstrukce. 

 • třívrstvá pojistná hydroizolační membrána. Skládá se z difúzního fi lmu a dvou vrstev netkané polypropylenové
  textilie.
 • vhodný pro použití jako kontaktní nebo nekontaktní podstřešní difúzní membrána v šikmých střešních systémech. Lze ji použít přímo na plné difúzní bednění nebo na tepelnou izolaci. Lze využít celou výšku krokví pro tepelnou izolaci.
 • robustní skladba Jutadachu 150 poskytuje jistotu při použití v bedněných střešních konstrukcích. Vysoká pevnost a odolnost proti vytržení hřebíku snižují riziko poškození membrány vlivem nášlapu při montáži. Skladba membrány zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti. Minimální možný sklon střechy je 17°

Montáž:

 • JUTADACH 150 se pokládá na pevný, rovný, čistý a suchý podklad. Pokládá se horizontálně nebo vertikálně přímo na krokve nebo na difúzní bednění tak, aby nevznikly žádné faldy nebo sklady. Potisk směřuje ke střešní krytině. Montáž začíná u okapu a postupně se pokládají další pásy směrem k hřebeni.
 • Přesah pásů horizontální i vertikální je min. 10 cm. Překrytí doporučujeme spojit oboustranně lepící páskou Jutadach SP 38. Lepící pásky na bázi PVC se nesmí používat. Pokud je to možné, minimalizujte počet délkových napojení pásů membrány použitím celých rolí.
 • Ke konstrukci se připevňuje sponkami mechanické sešívačky nebo nekorodujícími hřeby s plochou hlavou, a to vždy pouze v místě přesahu. Vzdálenost mezi krokvemi u nebedněné střechy nesmí být větší než 1,2 m.
 • Membrána se k nosné konstrukci zajistí kontralatěmi o tloušťce min. 40 mm. Prostor mezi membránou a střešními latěmi umožňuje odtok vody po membráně a odvětrání vlhkosti z konstrukce. Laťování pro střešní krytinu se připevní ke kontralatím.
 • Způsob chemické impregnace dřevěných konstrukcí NAD i POD membránou musí být proveden tak, aby nemohlo dojít k chemickému poškození membrány. Montáž lze provést až po úplném zaschnutí nátěru.
 • Pozor na vypracování detailů. Je nutné odstranit veškeré překážky, které by bránily odtoku vody po membráně.
 • Zakrytí membrány střešní krytinou doporučujeme provést co nejdříve.
 • Další montážní dispozice jsou uvedeny v Aplikačním manuálu JUTA a.s.

Doporučený a bezpečný postup práce s materiálem Jutadach 150 naleznete v technickém  listě v záložce Dokumentace.

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: 0 - 3 dnů (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu