Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Juta Jutadach Thermoisol WB 2 AP fasádní membrána

Juta Jutadach Thermoisol WB 2 AP fasádní membrána
Pro provětrávané fasádní systémy s otevřenou spárou do 3 cm
Role (m2) Cena (m2) do 11 000 Kč Cena (m2) nad 11 000 Kč Množství
37,5 110,11 Kč s DPH 91,00 Kč bez DPH 106,96 Kč s DPH 88,40 Kč bez DPH
m2
75 105,88 Kč s DPH 87,50 Kč bez DPH 102,85 Kč s DPH 85,00 Kč bez DPH
m2

Popis produktu: Je dvouvrstvá UV stabilní větrozábrana s vysokou propustností vodní páry pro větrané fasády s otevřenými spárami. Skládá se z netkané textilie a extruzně naneseného polyuretanu. má téměř 2x lepší tepelný odpor než klasické mikroporézní membrány a vysoké pevnostní vlastnosti. Zároveň vyniká výbornou vzduchotěsností. je vhodný pro použití jako kontaktní nebo nekontaktní fasádní difúzní membrána. Lze jej použít přímo na plné difúzní bednění nebo na tepelnou izolaci. Lze využít celou tloušťku dřevěné konstrukce pro tepelnou izolaci. Robustní skladba umožňuje použití i na difúzním bednění. Skladba membrány zajišťuje dokonalou dlouhodobou ochranu proti dešti. odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněná před deštěm, větrem, sněhem, prachem a vlhkostí. je vhodný pro instalaci na vertikální konstrukce stěn jako pojistná hydroizolační větrozábrana pro větrané fasády s otevřenými spárami do šíře a maximálně z plochy obkladu. má vysokou odolnost vůči chemickým impregnacím, nepodléhá hnilobě, plísni apod. Ve variantě je na roli přímo integrovaná dvojitá spojovací páska na slepení přesahů.

Montáž:  Pokládá se na pevný, rovný, čistý a suchý podklad. Pokládá se horizontálně nebo vertikálně přímo na dřevěnou konstrukci nebo na difúzní bednění tak, aby nevznikly žádné faldy nebo sklady. Montáž se začíná od soklu a postupně se pokládají další pásy směrem ke střeše. Horizontální i vertikální přesah pásů je pro větrotěsné napojení min. 10 cm. V případě požadavku na spojení přesahů používejte Délková napojení provádějte pod kontralatěmi (nosným roštem obkladu). Pokud je to možné, minimalizujte počet délkových napojení pásů membrány použitím celých rolí. se ke konstrukci připevňuje sponkami mechanické sešívačky nebo nekorodujícími hřeby s plochou hlavou, a to vždy v místě přesahu ve spodní vrstvě membrány. Veškerá napojení a utěsnění prostupů proveďte páskou JUTADACH SP WB. Membrána se k nosné konstrukci zajistí vertikálními kontralatěmi (nosným roštem obkladu). Výška funkční odvětrávané ventilační mezery mezi membránou a fasádním obkladem s otevřenými spárami je rovna výšce kontralatě. Prostor mezi membránou a fasádním obkladem umožňuje odtok vody po membráně a odvětrání vlhkosti z konstrukce. Pozor na vypracování detailů, je nutné odstranit veškeré překážky, které by bránily odtoku vody po membráně.

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: Na dotaz (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu