Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Juta Jutadren

Juta Jutadren
  • Role: 37,5 m2
  • Dodací jednotka: ks
Zvolit variantu
Aplikační páska Cena (m2) do 11 000 Kč Cena (m2) nad 11 000 Kč Množství
Bez AP 160,30 Kč s DPH 132,48 Kč bez DPH 148,68 Kč s DPH 122,88 Kč bez DPH m2
S AP 168,65 Kč s DPH 139,38 Kč bez DPH 156,43 Kč s DPH 129,28 Kč bez DPH m2

Popis produktu: Jutadren je čtyřvrstvá pojistná hydroizolační membrána. Skládá se z difúzního filmu a dvou vrstev netkané polypropylenové textilie a z drenážní polypropylenové vrstvy. Je vhodný pro použití jako kontaktní podstřešní difúzní membrána v šikmých střešních systémech, lze jej použít i ve skladbě jednoplášťového bedněného střešního systému s falcovanou krytinou přímo na pojistné hydroizolaci. Skladba membrány zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti. Jutadren řeší problém s kondenzací na vnitřní straně plechové krytiny. Chrání před vznikem koroze na vnitřní straně plechové krytiny. Mezi plechem a ostatními vrstvami je vymezena drenážní vrstvou vzduchová mezera, která umožňuje odvod vlhkosti zpod plechové krytiny. Nosná difúzní membrána Jutadrenu, díky své vynikající paropropustnosti, umožňuje odvětrání zbytkové vlhkosti z půdních prostor objektu a tím udržuje střešní konstrukci suchou při každém počasí. Jutadren tlumí hluk, např. při velkém dešti, nepodléhá hnilobě a plísni, je zdravotně nezávadný a plně recyklovatelný. Ve variantě AP je přímo na roli aplikovaná spojovací páska pro slepení přesahů. Šířka membrány (drenážní vrstvy (EN 1849-2) 1,5 m ) 1,4 m. Délka role 25 m. Celkové množství na roli (plocha drenážní vrstvy 37,5 m2 /35 m2).

Montáž:

  • Jutadren se pokládá na pevný, rovný, čistý a suchý podklad. Pokládá se horizontálně přímo na difúzní bednění tak, aby nevznikly žádné faldy nebo sklady. Drenážní vrstva směřuje ke střešní krytině. Montáž začíná u okapu a postupně se pokládají další pásy směrem k hřebeni, volný okraj bez drenážní vrstvy směřuje k hřebeni.
  • Vyráběn s drenážní vrstvou šíře 140 cm,šíře nosné vrstvy je 150 cm. Toto provedení usnadňuje pokládku s přesahem 10 cm. Překrytí doporučujeme spojit oboustranně lepící páskou Jutadach SP 38, při nižších sklonech než 22° vždy. Lepící pásky na jiné bázi se nesmí používat. Pokud je to možné, minimalizujte počet délkových napojení pásů membrány použitím celých rolí.
  • Ke konstrukci se připevňuje sponkami mechanické sešívačky nebo nekorodujícími hřeby s plochou hlavou, a to vždy pouze v místě přesahu.
  • Způsob chemické impregnace dřevěných konstrukcí pod membránou musí být proveden tak, aby nemohlo dojít k chemickému poškození membrány. Montáž lze provést až po úplném zaschnutí nátěru.
  • Pozor na vypracování detailů. Je nutné odstranit veškeré překážky, které by bránily odtoku vody po membráně.
  • Zakrytí membrány střešní krytinou doporučujeme provést co nejdříve.
  • Další montážní dispozice jsou uvedeny v aktuálně platném Aplikačním manuálu JUTA a.s..

Doporučený a bezpečný postup práce s materiálem Jutadren naleznete v technickém  listě v záložce Dokumentace.

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: 0 - 3 dnů (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu

1313