Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Juta páska Jutafol PROF š. 12 mm x 50 m

Juta páska Jutafol PROF š. 12 mm x 50 m
Pomocná páska pro připojení parozábrany ke kovovým profilům
Cena (m) do 11 000 Kč Cena (m) nad 11 000 Kč Množství
2,96 Kč s DPH 2,45 Kč bez DPH 2,88 Kč s DPH 2,38 Kč bez DPH
m

Popis produktu:

  • Oboustranně samolepící páska JUTAFOL PROF se používá, pokud nelze parozábranu k nosné konstrukci připevnit sponami mechanické sešívačky či nekorodujícími hřeby s plochou hlavou
  • Páska JUTAFOL PROF se aplikuje přímo z role bezprostředně před montáží vlastní parozábrany přímo na nosný kovový rošt (zbavený prachu, nečistot a mastnoty), odstraní se krycí prvek a přilepí se příslušná parozábrana či parobrzda. Před instalací sádrokartonu či jiného podhledu je nutné přilepenou parozábranu či parobrzdu následně parotěsně spojit na napojit na všechny pronikající a přiléhající stavební konstrukce, např. páskami JUTAFOL SP 1, JUTAFOL SP AL, JUTAFOL TP15 
  • POZOR! Tato páska není určena pro parotěsné spojování parozábran!
  • Velice výhodná nízká cena pásky.  
  • Lze ji použít pro všechny typy parozábran a parobrzd vyrobené na bázi polyetylenu či polypropylenu do plošné hmotnosti 170 g/m2 , tj. včetně parozábran typu JUTAFOL N a JUTAFOL N AL.  
  • Připojení parozábrany je velice rychlé a bezproblémové, není nutné pro její připojení používat mechanické kotvení a následně toto prokotvení parotěsně přelepovat.  
  • Není nutné pro tento účel používat zbytečně drahé oboustranně samolepící pásky původně určené pro parotěsné spojování parozábran.  
  • Svými lepícími vrstvami chemicky nenarušuje vlastní materiál parozábrany a nepoškozuje tak parotěsnou schopnost vytvářené parotěsné vrtsvy.  
  • Balení: šíře pásky 12 mm, návin v 1 roli 50 m, počet rolí v kartonu 32 rolí , tj. 1 600 m

Použití: Pomocné montážní nalepení parozábrany na nosné kovové profily (neřeší parotěsnost spoje ani utěsnění!)

Skladovatelnost: při 20 °C 1 rok

Doporučený a bezpečný postup práce s materiálem Páska Jutafol PROF naleznete v technickém  listě v záložce Dokumentace.

Při nákupu zboží nad 10 000 Kč s DPH z kategorie Stavební příslušenství a platbě převodem (na zálohovou fakturu) je dopravné ZDARMA.

Orientační dostupnost: 0 - 3 dnů (dle množství a aktuálních dodacích termínů výrobce), možný termín dodání uvedeme v naší nabídce.

Cena dopravného: Přesnou cenu dopravy uvedeme v naší nabídce na základě vyplněného poptávkového košíku, nezávazné poptávky nebo dotazu na live chatu v pravém dolním rohu. Pro orientační přehled jsme níže zpracovali možné varianty dopravy, ze kterých vybereme nejvhodnější řešení.

Doprava z kategorie Stavebního příslušenství pro Českou republiku

 Počet balení * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 a více
 Cena bez DPH v Kč 110 220 330 440 550 660 770 880 990 1 100 naceníme

Platit je možné na dobírku (30 Kč bez DPH), nebo převodem (zálohová faktura)

* Pro výhodnější dopravné k sobě balíme například krabice hmoždinek, lišty, lehké fólie a perlinky. Dvě krabice hmoždinek = 1 balení pro přepravu